"Nic przyjemniejszego jak dobrze zjeść, a to Państwu gwarantujemy"

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą. Nasze menu to przede wszystkim kuchnia polska. Goście karczmy mogą posilić się smacznymi tradycyjnymi staropolskimi potrawami lub daniami według indywidualnego zamówienia w każdej porze dnia (śniadania, obiady, kolacje), a także odpocząć od wielkomiejskiego zgiełku a napić się piwa z przyjaciółmi.

Karczma "Orle Gniazdo" to doskonałe miejsce do organizowania wszelakiego rodzaju imprez okolicznościowych, a przede wszystkim wesel w czym się wręcz specjalizujemy.

Dysponujemy 150 miejscami w salach restauracyjnych oraz w sezonie letnim 300 miejscami pod parasolami na zewnątrz. Oprócz rezerwacji całego lokalu istnieje możliwość odrębnej rezerwacji sali górnej na wszelkiego rodzaju mniejsze spotkania okolicznościowe, rodzinne, biznesowe, także szkolenia i konferencje dla max. 100 osób. Kuchnia oparta jest na niepowtarzalnych recepturach góralskich, oraz tradycji kuchni staropolskiej, dlatego jesteśmy pewni, że potrawy przygotowane przez naszych kucharzy zaspokoją nawet te najdelikatniejsze podniebienia. Proponujemy również wiele smakołyków przygotowanych na życzenie klientów.

Na specjalne zamówienie wykonujmy: -Prosię faszerowane kaszą z grzybami i podrobami dla 40 osób. -Stół "Wiejski" z potrawami z kuchni staropolskiej: szynka z kością, smalec z czosnkiem, kiełbasy wiejskie, salcesony, kaszanki, grzyby, ogórki kiszone, warzywa itp. Zachęcamy do degustacji naszych oryginalnych drinków i coctaili. Zapraszamy na biznes lunche oraz do korzystania z naszej oferty posiłków pracowniczych typu lunch - w dni robocze; w niedzielę zaś zapraszamy na obiady rodzinne i biesiady przy staropolskiej muzyce. W weekendy przy taktach muzyki odbywa się dancing lub karaoke.