Bezpośrednie położenie restauracji w bezpośrednim sąsiedztwie jeziora Pogoria III sprzyja różnorodnym atrakcją, umilającym pobyt w karczmie:

-Dla klientów karczmy wypożyczalnia sprzętu wodnego.

-W sezonie letnim w ogródku przy karczmie możemy zagrać w piłkarzyki, cymbergaja, spróbować swoich sił jako boxer na symulatorze.

-Dla dzieci liczne symulatory-bujaki (samochodziki, łódki, pociągi, słoniki)

-Zimą kulig

-Imprezy karaoke

-Imprezy muzyczne prowadzone przez renomowanych Dj-ów.

-W sąsiedztwie mini golf, pole paintballowe, quady, przystań wodna.

Mamy przyjemność poinformować Państwa, że Karczma Orle gniazdo jest partnerem firmy Centaurus, organizującej profesjonalnie imprezy integracyjne z takimi atrakcjami jak:

- Poduszkowce - pozwalające na swobodne unoszenie się nad przeszkodami terenowymi w najtrudniejszych warunkach pogodowo-terenowych, latając na lodzie, śniegu, jeziorze, plaży, stadionie, lotnisku a nawet na bezdrożach.

- Dmuchańce - będące wspaniałą propozycją dla uatrakcyjnienia wszystkich imprez integracyjnych, pikników rodzinnych, festynów firmowych oraz szkoleń i eventów. Każdy piknik rozświetli uśmiech dzieci ślizgających się na gigantycznych zjeżdżalniach, skakających na zamkach dmuchanych, kąpiących się w suchych basenach z piłeczkami czy wspinających się na sztucznej ściance wspinaczkowej. Weź udział w potyczkach sumo, walkach na ringu bokserskim, zorbingu, turnieju bangee run i gigantycznych piłkarzykach oraz w skakaniu na rurach, dojeniu krowy i zawodach rodeo. To dzięki takim atrakcją i profesjonalnej obsłudze każda impreza organizowana przez Firmę Centaurus z Karczmą Orle Gniazdo upływa na miłej i bezpiecznej zabawie

- Paintball - będący wspaniałą, emocjonującą gra scenariuszową dla wszystkich. Zabawę cechuje determinacja, szybkość podejmowania decyzji i konsekwencja.

- Off Road - Jeżeli jazda po asfaltowych drogach oznacza dla Ciebie nudę a w głębi jesteś podróżnikiem, czy chcesz zakosztować extremalnych wrażeń? Spróbuj swoich możliwości na górskich zboczach, bagnistych drogach, piaskach i trudnym terenie! Specjalnie dla fanatyków ostrej jazdy organizujemy off-roady w miejscach gdzie "zwykły" samochód nie da sobie rady.

- Quady - Jeżeli lubisz szybką jazdę, chcesz poczuć dreszcz emocji i adrenaliny - quad to maszyna specjalnie dla Ciebie!

- Team Building - W ramach imprez integracyjnych proponujemy Państwu zabawy team buildingowe dzięki którym poprzez wspólny wysiłek nauczycie się budować zespół i odkrywać własny potencjał.

- Zorbing - Jeżeli szukasz nietypowych i oryginalnych wrażeń, czegoś co zapadnie Ci w pamięć wypróbuj zabawę, która nazywa się ZORBING!! Wejdź do potężnej 3,5 metrowej kuli wypełnionej powietrzem, zmierz się ze swoimi słabościami i spróbuj zaprzeczyć prawom fizyki.

Zapraszamy!

KARCZMA CZYNNA CAŁY ROK!